Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 7430 i5-1245U 16GB 256GB SSD 14" FHD(US QWERTY) Win11pro USED
Tootekood: Dell7430i5-1245U16G256SSD14"FHDW11p
Pakkumised
456,84 € −0,04 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Dell7430i5-1245U16G256SSD14"FHDW11p |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 456.84 |
| Max. hind | 456.84 |
| Toode lisatud | 2025-03-15 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib