Kasutatud sülearvuti HP HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Kasutatud
Tootekood: HP840G8i5-1145G716G256SSD14FHDW11p GTIN: 5901443355007
Pakkumised
310,30 € +0,05 € | |||
334,58 € +0,09 € | |||
335,10 € +0,20 € | |||
337,40 € −0,10 € | |||
339,85 € +0,05 € | |||
345,15 € +0,08 € | |||
366,90 € | |||
376,72 € +0,08 € | |||
387,88 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | HP840G8i5-1145G716G256SSD14FHDW11p |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 310.30 |
| Max. hind | 387.88 |
| Toode lisatud | 2025-03-15 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib