Mälu Corsair Vengeance RGB 64GB 2x32GB 6000MHz CL30
Tootekood: CMH64GX5M2B6000Z30W GTIN: 840440496083
Pakkumised
1636,03 € | |||
1782,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH64GX5M2B6000Z30W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 1529.00 |
| Max. hind | 1956.70 |
| Toode lisatud | 2025-03-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib