Sülearvuti Panasonic TOUGHBOOK 33 mk4
Tootekood: CF-339AAACBG GTIN: 5025232978069
Pakkumised
4926,28 € | |||
5035,79 € | |||
5087,50 € +46,80 € | |||
5109,45 € | |||
5114,96 € | |||
5209,50 € +45,81 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CF-339AAACBG |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Min. hind | 4926.28 |
| Max. hind | 5979.00 |
| Toode lisatud | 2025-03-20 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib