Sülearvuti Lenovo ThinkPad Helix (20CG0026) Black 11.6" FHD IPS (1920 x 1080) MultiTouch
Tootekood: 20CG0026MH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20CG0026MH |
| Protsessori tüüp | Intel Core M |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Displayport | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2015-02-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib