Sülearvuti HP EliteBook 850 G1 i7-4510U/15,6" FHD AG/HD8750M 1GB/8GB/256GB SED SSD/BT/FP/WWAN 4G/Black/USkey/WIN7PROdgWIN8PRO/3YW
Sülearvuti HP EliteBook 850 G1 i7-4510U/15,6" FHD AG/HD8750M 1GB/8GB/256GB SED SSD/BT/FP/WWAN 4G/Black/USkey/WIN7PROdgWIN8PRO/3YW
Tootekood: J8Q71EA#ABB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | J8Q71EA#ABB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2015-02-09 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib