Sülearvuti Asus ROG Strix SCAR 16, 2.5K, Mini-LED, 240 Hz, Ultra 9, 32 GB, 2 TB, RTX 5090, ENG, must -
Tootekood: G635LX-RW042W GTIN: 4711387977262
Pakkumised
4796,90 € | |||
4815,21 € | |||
4835,00 € | |||
4842,99 € | |||
4699,99 €* | |||
4699,99 € | |||
4699,99 €* | |||
4699,99 € | |||
4999,00 € | |||
5122,94 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G635LX-RW042W |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 9 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 2TB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 4699.99 |
| Max. hind | 5349.00 |
| Toode lisatud | 2025-03-27 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib