Sülearvuti DELL Mobile Precision 5490 Ultra i7-155H/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 1000 Ada 6GB/ FHD+ 14"/ Intel Wi-Fi 7/ EST backlit KB/ W1
Sülearvuti DELL Mobile Precision 5490 Ultra i7-155H/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 1000 Ada 6GB/ FHD+ 14"/ Intel Wi-Fi 7/ EST backlit KB/ W1
Tootekood: 210-BLMD_SWE GTIN: 3707813894938
Pakkumised
1259,34 € | |||
1323,84 € −55,16 € | |||
1330,43 € | |||
1252,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-BLMD_SWE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Min. hind | 1252.40 |
| Max. hind | 1429.00 |
| Toode lisatud | 2025-03-27 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib