Suverehv Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ROF ( 225/45 R19 92W *, runflat )
Tootekood: 225/45R19 LOGO 92W F1A3BR GTIN: 5452000744753
Eripakkumised
Pakkumised
274,19 € | |||
268,61 € | |||
246,14 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 225/45R19 LOGO 92W F1A3BR |
| Rehvi laius | 225mm |
| Rehvi profiil | 45 |
| Diameeter | 19" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 246.14 |
| Max. hind | 274.19 |
| Toode lisatud | 2025-03-28 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib