Monitor LG 32" LCD 32UR550K-B 31.5" VA 16:9
Tootekood: 32UR550K-B GTIN: 8806096228159
Ekraani suurus:31,5" (69,8 cm); Ekraani resolutsioon:3840 x 2160 4K UHD; Ekraani tehnoloogia:VA; Dünaamiline kontrastsus:3000 : 1; TV-tuuner:Ei
Ametlikud edasimüüjad Hinnavaatluses
Telia logoKodutehnika Grupp OÜ logoONOFF Jaekaubanduse OÜ logoBIGBOX.EE logoEuronics logo
Pakkumised
E-pood ja salong
Kohal
Klientidele usaldusväärne e-pood juba üle 20 aasta!
E-pood ja salong
2-3 tp
E-pood
E-pood
1a.ee
218
Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas.
10-15 TP.
5-10p
5tp
Osta kohe, maksa hiljem ilma lisatasudeta! Kiired tarned!
3-7 tp
5-7 tp
Kaup kätte Tallinna esindusest/laost Osmussaare 4 E-R 10:00 - 17:00
4-7tp
4-8 p
5-9 p
5-7tp
8tp
3-7 tp
Tasuta transport kulleriga või pakiautomaati.
7-10 tp
5-6 päeva
Teiega juba 32 aastat! Alati soodne kaup, E-pood 24/7
5 tp
01.ee
102
100% kindel ostukoht aastast 2005. Üle 460 000 tellimuse. Oma ladu 850m2.
5-10 tp
7-14 tp
7-10 tp
3-5 tp
4-7 tp
Toote tehnilised andmed
Tootekood32UR550K-B
Ekraani suurus32" LCD