Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2014 20A7008LMS?LIAB
Tootekood: 20A7008LMS?LIAB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A7008LMS?LIAB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2015-03-02 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib