Sülearvuti Lenovo THINKPAD E14 G1 Gen 1 i5 10210U, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1080, Windows 10 Pro, Black, GB Keyboard
Sülearvuti Lenovo THINKPAD E14 G1 Gen 1 i5 10210U, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1080, Windows 10 Pro, Black, GB Keyboard
Tootekood: 20RA0016UK-06
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20RA0016UK-06 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2025-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib