Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD L13 G5 Gen 5 2C+10c Ultra 5 135U, 32GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 WUXGA, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD L13 G5 Gen 5 2C+10c Ultra 5 135U, 32GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 WUXGA, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 21LCS09600
Eripakkumised
Pakkumised
849,00 € | |||
872,69 € −86,31 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21LCS09600 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 849.00 |
| Max. hind | 872.69 |
| Toode lisatud | 2025-04-28 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib