Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD 3 14IGL05 Intel Celeron N4020, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1080, Windows 11 Home, Silver, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD 3 14IGL05 Intel Celeron N4020, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1080, Windows 11 Home, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: 81WH004HFR
Pakkumised
472,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81WH004HFR |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 472.00 |
| Max. hind | 472.00 |
| Toode lisatud | 2025-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib