Kasutatud sülearvuti Lenovo IdeaPad 3 14ALC6 Ryzen 5 5500U 256GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) IPS WIN11 ABYSS BLUE
Tootekood: 82KT00GVUS
Eripakkumised
Pakkumised
625,00 € +10,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82KT00GVUS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 625.00 |
| Max. hind | 625.00 |
| Toode lisatud | 2025-04-28 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib