Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKBOOK 14 G7 Gen 7 ARP Hexa Ryzen 5 7535HS, 16GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 WUXGA, No OS, Silver, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKBOOK 14 G7 Gen 7 ARP Hexa Ryzen 5 7535HS, 16GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 WUXGA, No OS, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: 21MV001AMX
Pakkumised
615,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21MV001AMX |
| Operatsioonisüsteem | Android |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 615.00 |
| Max. hind | 615.00 |
| Toode lisatud | 2025-04-28 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib