Kasutatud sülearvuti Acer Aspire 3 A314 23P R3QA Ryzen 5 7520U 512GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) WIN11 PURE SILVER
Tootekood: NX.KEKAA.001
Eripakkumised
Pakkumised
559,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.KEKAA.001 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 559.00 |
| Max. hind | 559.00 |
| Toode lisatud | 2025-04-29 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib