Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5520 i5-1145G7/8GB/256GB-NVMe/15.6"FHD/W11P WLAN//CAM/Single Point/CMAR
Tootekood: 0A21-NLB14S
Eripakkumised
Pakkumised
565,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 0A21-NLB14S |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 565.00 |
| Max. hind | 565.00 |
| Toode lisatud | 2025-04-29 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib