Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 14 5420 0 i5-1135G7 2.4GHz, 256GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) WIN11 Pro GRAY
Tootekood: 203DE5420i5G11DREF
Eripakkumised
Pakkumised
459,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 203DE5420i5G11DREF |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 459.00 |
| Max. hind | 459.00 |
| Toode lisatud | 2025-04-29 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib