Sülearvuti Asus Chromebook CX1 CX1500CKA-NJ0358 - 15,6" FHD IPS, Intel Pentium Silver N6000, 4GB RAM, 128GB SSD, ChromeOS DE Keyboard
Sülearvuti Asus Chromebook CX1 CX1500CKA-NJ0358 - 15,6" FHD IPS, Intel Pentium Silver N6000, 4GB RAM, 128GB SSD, ChromeOS DE Keyboard
Tootekood: 90NX03Y2-M00CV0 GTIN: 4711387552438
Pakkumised
289,64 € | |||
290,90 € | |||
305,00 € | |||
310,91 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NX03Y2-M00CV0 |
| Operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Protsessori tüüp | Intel Pentium |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 289.64 |
| Max. hind | 310.91 |
| Toode lisatud | 2025-05-01 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib