Sülearvuti Asus Vivobook S 14 OLED S5406MA-PP016W Ultra 7 155H 14.0"3K 120Hz 400nits läikiv 16GB LPDDR5X SSD1TB Intel Arc Graphics WLAN+BT Cam 75WHrs Win11 Mist Blue
Sülearvuti Asus Vivobook S 14 OLED S5406MA-PP016W Ultra 7 155H 14.0"3K 120Hz 400nits läikiv 16GB LPDDR5X SSD1TB Intel Arc Graphics WLAN+BT Cam 75WHrs Win11 Mist Blue
Tootekood: S5406MA-PP016W GTIN: 4711387685334
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | S5406MA-PP016W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2025-05-03 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib