Sülearvuti Asus VivoBook S Copilot+ PC Q423SA U5512 Ultra 5 226V 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1200) AMOLED WIN11 NEUTRAL BLACK
Sülearvuti Asus VivoBook S Copilot+ PC Q423SA U5512 Ultra 5 226V 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1200) AMOLED WIN11 NEUTRAL BLACK
Tootekood: Q423SA-U5512
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Q423SA-U5512 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2025-05-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib