Sülearvuti Asus Vivobook X1404VA I712512 i7-1355U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) WIN11 QUIET BLUE
Tootekood: X1404VA-I712512 GTIN: 197105876187
Pakkumised
543,00 € | |||
543,00 €* | |||
543,00 €* | |||
1029,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1404VA-I712512 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 543.00 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-04 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib