Kasutatud sülearvuti Lenovo 14E G3 Gen 3 Octal i3-N305, 8GB, 128GB eMMC, 1920 x 1080 (FHD), Chrome, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo 14E G3 Gen 3 Octal i3-N305, 8GB, 128GB eMMC, 1920 x 1080 (FHD), Chrome, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 82W7S09Y00
Pakkumised
187,79 € | |||
195,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82W7S09Y00 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 187.79 |
| Max. hind | 195.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-04 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib