Sülearvuti Lenovo Yoga Slim 7 83CV0042GE - 14" WUXGA , Intel Ultra 5 125H, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home DE Keyboard
Sülearvuti Lenovo Yoga Slim 7 83CV0042GE - 14" WUXGA , Intel Ultra 5 125H, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home DE Keyboard
Tootekood: 83CV0042GE GTIN: 197530787522
Pakkumised
829,00 € | |||
942,47 € | |||
947,07 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83CV0042GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 829.00 |
| Max. hind | 969.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib