Sülearvuti Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10 14 OLED 226V 16GB 512SSD EN W11 Gray 83JQ0003NT
Tootekood: 83JQ0003NT GTIN: 198156618986
Pakkumised
906,63 €* | |||
906,63 €* | |||
985,99 € | |||
1027,15 € | |||
1030,75 € | |||
1084,79 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JQ0003NT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 899.99 |
| Max. hind | 1229.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib