Sülearvuti HP ProBook 440 G11 14" - Win 11 Pro, Silver (A37SXET)
Tootekood: A37SXET#UUW GTIN: 198415269416
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A37SXET#UUW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2025-05-10 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib