Sülearvuti Acer Swift 14 AI OLED (SF14-51-52X3) 14,0" WUXGA, OLED, Intel Ultra 5-226V (40 TOPS), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Sülearvuti Acer Swift 14 AI OLED (SF14-51-52X3) 14,0" WUXGA, OLED, Intel Ultra 5-226V (40 TOPS), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Tootekood: NX.J2HEG.005 GTIN: 4711474384126
Pakkumised
992,53 € −69,17 € | |||
1017,22 € | |||
1039,00 € | |||
1050,32 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.J2HEG.005 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 992.53 |
| Max. hind | 1089.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-11 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib