Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD L13 YOGA G2 Gen 2 Quad i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, M.2, 1920 x 1080 (FHD) Multitouch, Windows 11 Pro, Black, GB Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD L13 YOGA G2 Gen 2 Quad i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, M.2, 1920 x 1080 (FHD) Multitouch, Windows 11 Pro, Black, GB Keyboard
Tootekood: 20VLS0MV00
Pakkumised
519,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20VLS0MV00 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 519.00 |
| Max. hind | 519.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-11 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib