Teler TCL 65" 65P79K
Tootekood: 65P79K GTIN: 5901292527389
Pakkumised
885,22 € −366,27 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 65P79K |
| Ekraani suurus | 65" |
| QLED | Jah |
| Google TV | Jah |
| HDR | Jah |
| Min. hind | 885.22 |
| Max. hind | 885.22 |
| Toode lisatud | 2025-05-12 |
885,22 € −366,27 € | |||
| Tootekood | 65P79K |
| Ekraani suurus | 65" |
| QLED | Jah |
| Google TV | Jah |
| HDR | Jah |
| Min. hind | 885.22 |
| Max. hind | 885.22 |
| Toode lisatud | 2025-05-12 |
Ole esimene, kes toodet kommenteerib