Teler TCL 43" 43P79K
Tootekood: 43P79K GTIN: 5901292527419
Pakkumised
310,69 € | |||
328,72 € +0,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 43P79K |
| Ekraani suurus | 43" |
| QLED | Jah |
| Google TV | Jah |
| HDR | Jah |
| Min. hind | 310.69 |
| Max. hind | 349.99 |
| Toode lisatud | 2025-05-12 |
310,69 € | |||
328,72 € +0,01 € | |||
| Tootekood | 43P79K |
| Ekraani suurus | 43" |
| QLED | Jah |
| Google TV | Jah |
| HDR | Jah |
| Min. hind | 310.69 |
| Max. hind | 349.99 |
| Toode lisatud | 2025-05-12 |
Ole esimene, kes toodet kommenteerib