Sülearvuti Asus VivoBook S 14 M5406KA-PP059W 14 OLED AI 7 350 24GB 512SSD EN W11 Black
Tootekood: 90NB15W3-M006E0 GTIN: 4711387878101
Pakkumised
1036,90 € +0,15 € | |||
1084,48 € | |||
1099,00 €* | |||
1099,00 €* | |||
1099,00 € | |||
1162,80 € +2,59 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB15W3-M006E0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1036.90 |
| Max. hind | 1162.80 |
| Toode lisatud | 2025-05-13 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib