Sülearvuti Asus VivoBook S 16 M5606KA-RI066W 16 120hz AI 5 340 24GB 512SSD EN W11
Tootekood: 90NB1592-M00670 GTIN: 4711387878149
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1592-M00670 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×2000 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2025-05-13 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib