Sülearvuti Asus Vivobook 15 OLED 15.6", Windows 11 (D1505YA-MA348W)
Tootekood: D1505YA-MA348W/R GTIN: 4711387573594
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D1505YA-MA348W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib