Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 OLED 15.6", Windows 11 (N6506MU-MA010W)
Tootekood: N6506MU-MA010W/R GTIN: 2220009324138
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N6506MU-MA010W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib