Sülearvuti Asus Vivobook S 14 OLED S5406SA-PP067W - Ultra 5-226V | 14" | 2880x1800 | 16GB | 512GB | Win11 Home | sinine | AI
Sülearvuti Asus Vivobook S 14 OLED S5406SA-PP067W - Ultra 5-226V | 14" | 2880x1800 | 16GB | 512GB | Win11 Home | sinine | AI
Tootekood: 90NB15R2-M00540
Info: https://www.asus.com/
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB15R2-M00540 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib