Sülearvuti Asus Asuse Vivobook S 15 OLED, Windows 11 (S5507QA-MA012W)
Tootekood: S5507QA-MA012W GTIN: 4711387586587
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | S5507QA-MA012W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib