Sülearvuti DELL pro, 14, pc14255, Ryzen 3, 210, 3000MHz, 14" , 1920x1200, 8GB, DDR5, 5600MHz, SSD 512GB, Radeon 740m, integrated, ENG, windows 11 Pro, 1.36kg, bto501_pc14255_emea
Sülearvuti DELL pro, 14, pc14255, Ryzen 3, 210, 3000MHz, 14" , 1920x1200, 8GB, DDR5, 5600MHz, SSD 512GB, Radeon 740m, integrated, ENG, windows 11 Pro, 1.36kg, bto501_pc14255_emea
Tootekood: BTO501_PC14255_EMEA GTIN: 143860400000
Info: http://www.dell.com
Pakkumised
686,70 € | |||
713,40 € | |||
762,00 € | |||
828,16 € | |||
853,00 € | |||
944,68 € | |||
1004,80 € | |||
669,10 € | |||
677,00 €* −18,40 € | |||
677,00 €* | |||
677,00 € | |||
695,40 € | |||
751,02 € | |||
755,70 € | |||
801,35 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO501_PC14255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 669.10 |
| Max. hind | 1009.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib