Sülearvuti DELL pro, 14, pc14255, Ryzen 5, 220, 3200MHz, 14" , 1920x1200, 8GB, DDR5, 5600MHz, SSD 256GB, Radeon 740m, integrated, ENG, windows 11 Pro, 1.36kg, bto502_pc14255_emea
Sülearvuti DELL pro, 14, pc14255, Ryzen 5, 220, 3200MHz, 14" , 1920x1200, 8GB, DDR5, 5600MHz, SSD 256GB, Radeon 740m, integrated, ENG, windows 11 Pro, 1.36kg, bto502_pc14255_emea
Tootekood: BTO502_PC14255_EMEA GTIN: 143860500000
Info: http://www.dell.com
Pakkumised
801,00 € +1,70 € | |||
839,77 € | |||
845,87 € +0,10 € | |||
896,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO502_PC14255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 801.00 |
| Max. hind | 896.90 |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib