Sülearvuti DELL Pro 16"
Tootekood: BTO603_PC16255_EMEA_NOR GTIN: 3707814895569
Eripakkumised
Pakkumised
1177,83 € | |||
1242,70 € −15,35 € | |||
1303,41 € −2,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO603_PC16255_EMEA_NOR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1177.83 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-21 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib