Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 4G 2014 20A70067MS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2015-03-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib