Sülearvuti HP EliteBook 830 G11 13.3 FHD+ IPS 135U 16GB 512SSD EN W11Pro Silver
Tootekood: A36WLET GTIN: 198415805980
Pakkumised
1236,40 € −0,10 € | |||
1135,10 € +0,73 € | |||
1135,37 € −0,10 € | |||
1137,15 € −0,10 € | |||
1167,01 € −0,11 € | |||
1173,49 € −294,61 € | |||
1195,10 € +21,78 € | |||
1195,90 € −0,30 € | |||
1209,94 € −0,13 € | |||
1230,28 € | |||
1324,57 € | |||
1336,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A36WLET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1135.10 |
| Max. hind | 1529.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-22 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib