Sülearvuti HP 250R G9 15.6 FHD IPS i5-1335U 16GB 512SSD EN W11Pro Black
Tootekood: AD1A6ET#AKD GTIN: 198828318695
Pakkumised
539,99 € | |||
618,40 € +0,30 € | |||
635,83 €* +0,07 € | |||
635,83 €* +0,07 € | |||
650,38 € +0,07 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD1A6ET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 539.99 |
| Max. hind | 650.38 |
| Toode lisatud | 2025-05-22 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib