Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (14" FHD 1920x1080 matt, i5-5200U 2.7GHz, 8GB DDR3L, 256GB SSD, Intel HD Graphics, LTE, Windows 7 +8.1 Pro 64bit, 3a garantii)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (14" FHD 1920x1080 matt, i5-5200U 2.7GHz, 8GB DDR3L, 256GB SSD, Intel HD Graphics, LTE, Windows 7 +8.1 Pro 64bit, 3a garantii)
Tootekood: 20BS003JPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BS003JPB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2015-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib