Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i5-4210U 8GB 14" WQHD 180GB SSD INT LTE W7Pro/W8.1Pro 3Y On-site 20A7008DPB
Tootekood: 20A7008DPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A7008DPB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2015-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib