Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i5-4300U 8GB 14" LED IPS (2560 X 1440) 256GB [SSD] INTHD W7Pro/W8.1Pro 1Y Carry-In 20A8A0NJPB
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i5-4300U 8GB 14" LED IPS (2560 X 1440) 256GB [SSD] INTHD W7Pro/W8.1Pro 1Y Carry-In 20A8A0NJPB
Tootekood: 20A8A0NJPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A8A0NJPB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2015-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib