Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon I7-4600U 8GB 14" WQHD Touch 256GB[SSD] INTHD WWAN LTE 3 Y On-Site W8.1Pro 20A7005UP
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon I7-4600U 8GB 14" WQHD Touch 256GB[SSD] INTHD WWAN LTE 3 Y On-Site W8.1Pro 20A7005UP
Tootekood: 20A7005UPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A7005UPB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Toode lisatud | 2015-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib