Lauaarvuti DELL OptiPlex 3020 SF Core i3-4150,Dell OptiPlex 3020 SF Core i3-4150 , Integrated HD4400, 4GB (1x4GB) Non-ECC DDR3-1600MHz, SATA 500GB 7200rpm 3.5", 8X Slimline DVD+/-RW, Windows 8.1 Pro, 2xUSB3.0/ 6xUSB2.0/VGA/DP/ USB Optical Mouse/ English-Russian kbd/
Lauaarvuti DELL OptiPlex 3020 SF Core i3-4150,Dell OptiPlex 3020 SF Core i3-4150 , Integrated HD4400, 4GB (1x4GB) Non-ECC DDR3-1600MHz, SATA 500GB 7200rpm 3.5", 8X Slimline DVD+/-RW, Windows 8.1 Pro, 2xUSB3.0/ 6xUSB2.0/VGA/DP/ USB Optical Mouse/ English-Russian kbd/
Tootekood: 141546A
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 141546A |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 4GB |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| DVD kirjutaja | Jah |
| VGA port | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Klaviatuuri asetus | RUS |
| Toode lisatud | 2015-06-01 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib