Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 7430 i7-1265U 32GB 256GB SSD 14" FHD(touch) (US QWERTY) Win11pro Kasutatud
Tootekood: Dell7430i7-1246U32G256SSD14"FHDW11p GTIN: 5901443351993
Pakkumised
470,00 € | |||
514,60 € −0,75 € | |||
555,20 € −0,70 € | |||
557,00 € −0,85 € | |||
561,25 € −0,85 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Dell7430i7-1246U32G256SSD14"FHDW11p |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 470.00 |
| Max. hind | 561.25 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib