Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5510 i5-10210U 16GB 256GB SSD 15" FHD (US QWERTY) Win11pro Kasutatud
Tootekood: 5510i5-10210U16G256SSD15,6FHDW11p GTIN: 5901443352648
Pakkumised
324,75 € −0,45 € | |||
331,37 € −0,51 € | |||
350,11 € −0,54 € | |||
350,60 € −0,50 € | |||
361,06 € −0,55 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5510i5-10210U16G256SSD15,6FHDW11p |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 324.75 |
| Max. hind | 361.06 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib